Запрошуємо до участі у щорічній конференції АКІТ-2022

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у проблемно-наукової міжгалузевої конференції «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», що відбудеться 21-23 лютого 2022 року
Західноукраїнський національний університет
кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем
вул. Чехова 8, м. Тернопіль 46000

Робота конференції планується за наступними секціями:
1.АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ
2. МІКРОПРОЦЕСОРНІ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ
3. СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КОМП’ЮТЕРНІ СИСТЕМИ
4. БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Випускники ІТ –шкіл представили свої проекти

Студенти ФКІТ –випускники ІТ –шкіл представили свої проекти.Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету спільно з Тернопільським ІТ кластером провів 12 листопада 2021 року конкурс проєктів випускників зимових ІТ шкіл ФКІТ.


Навчання в ІТ-школах ФКІТ започатковується щорічно у листопаді –грудні після проведення Західноукраїнського форуму «ІТ- Перспектива» для школярів 10-11 класу. На початку цього дійства, з вітальним словом до учасників конкурсу звернувся декан ФКІТ, професор Микола Дивак. Він відзначив, що усі учасники зробили правильний вибір минулого року, оскільки перш за все пройшли вишкіл в ІТ-школах, а по-друге стали студентами ФКІТ.
Також у своєму виступі М. Дивак зауважив, що усі проекти в фіналі конкурсу будуть відзначені цінними подарунками від ІТ-компаній, а найкращі проекти — грошовими преміями та сертифікатами для безкоштовної участі у міжнародній конференції 2022 12th International Conference on Advanced Computer Information Technologies, яка у наступному році відбудеться у місті Спіська Капітула у Словаччині. З вітальним словом до учасників фіналу конкурсу ІТ-проектів також звернулася Катерина Міхайліді, яка очолювала журі конкурсу. Вона побажала учасникам успіху і зауважила, що ІТ-компаніям потрібні молоді, талановиті та ініціативні працівники, які пройшли вишкіл через подібні конкурси. Минулорічні школярі, а нині студенти першого курсу ФКІТ ЗУНУ, в фіналі конкурсу представили 10 проєктів. Презентації проєктів тривали понад три години. Кваліфіковане журі в складі представників ІТ компаній та Тернопільського ІТ кластера визначило переможців.Найкращі проєкти представили:1. Бальчук Світлана, Черній Максим, група АКІТ-11, «Розумна підсвітка сходів», (керівник, доцент Олег Заставний)2. Петровський Юрій, група ІПЗ-11, «Web-платформа: «стоп кримінал» для протидії кіберзлочинності», керівник професор Андрій Пукас)3. Малко Владислав, група КН-12, «Watch dog (сторожова система)», (керівник доцент Олександр Осолінський)4. Хічій Аліна, Баглей Валерій, група КІ-11, «Управління звуком комп’ютера з допомогою жестів на основі нейронних мереж» (керівник доцент Ігор Ігнатєв).5. Машталір Олександр, Мясовський Олександр, група ІПЗ-11, «Помічник туриста» (керівник доцент Володимир Манжула).Усі вони відзначені грошовими преміями та сертифікатами в розмірі по 240 євро для безкоштовної участі і презентації англійською мовою своїх стартапів у міжнародній конференції «Advanced Computer Information Technologies» АСІТ’2022 у Словаччині (http://acit.wunu.edu.ua/)Відзначення переможців відбулося під час роботи ІV Західноукраїнського форуму «ІТ перспектива», який відбувся 13 жовтня. Вітаємо усіх переможців та учасників фіналу конкурсу випускників ІТ-шкіл ФКІТ.

IT-форум 2021

До уваги старшокласників!Запрошуємо зареєструватися в IТ-школі «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»:

IТ-школа «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» знайомить учасників з сучасними мовами програмування апаратних пристроїв, основами робототехніки, та управлінням систем.
Навчання у зимовій школі відбуватиметься під керівництвом викладачів кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем ЗУНУ. Заняття в школі будуть відбуватися у період зимових канікул. Із тематикою потенційних проєктів Ви ознайомитеся під час роботи ІТ-форуму. У результаті навчання Ви розробите проєкт, який буде представлено на фінальному етапі ІТ-форуму. Переможці фінального етапу отримають цінні призи від ІТ-компаній та можливість презентувати свою роботу на міжнародному рівні у рамках науково-технічної конференції.Приклади успішних проєктів Ви побачите на цьогорічному ІТ-форумі, де свої роботи будуть представляти учасники ІТ-шкіл, які проходили навчання у попередніх роках.Участь у зимовій школі «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» — перший крок для навчання на ІТ-спеціальності 151 — Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, студенти якої успішно працевлаштовуються.Стань студентом факультету комп’ютерних інформаційних технологій класичного університету Тернополя, з нами ти досягнеш успіху!

https://zoom.us/…/tJMqfuytqT0iHt2OlF2VxWCM1A4mSKPxGxmR

Фахівці діляться досвідом


Спеціалісти конструкторського бюро радіозв’язку «СТРІЛА» діляться досвідом зі студентами спеціальності Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Слухачі ознайомилися зі спеціалізованими технічними пристроями та програмним забезпеченням.
Зокрема системи діагностування електричних мереж.

Конкурс проєктів випускників ІТ-шкіл ФКІТ

Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету разом із Тернопільським ІТ Кластером оголосив конкурс проєктів випускників ІТ-шкіл ФКІТ.

Захід проходитиме 12 листопада 2021 року о 14:00  год у режимі онлайн ID Zoom meeting 524 288 1744,  посилання: (https://us04web.zoom.us/j/5242881744?pwd=cmY4VE5hMUlDVG5kR1VwNjNjajN4dz09#success).

Кваліфіковане журі у колективі представників ІТ-компаній та Тернопільського ІТ Кластера визначить переможців, які отримають цінні подарунки та грошові премії.

 Організатори міжнародної конференції «Advanced Computer Information Technologies» вручать переможцям сертифікати на безкоштовну поїздку і презентацію своїх проєктів під час роботи конференції АСІТ’2022 у Словаччині (http://acit.wunu.edu.ua/)

Оголошення переможців відбудеться під час роботи ІV Західноукраїнського форуму «ІТ перспектива» (ID Zoom meeting 99238409219.  Потрібна попередня реєстрація. (http://bit.do/it-21)).

Український центр оцінювання якості освіти інформує

У середньому по країнах і економіках кількість балів, які 15-річні учні отримали із читання, математики та природничо-наукових дисциплін, зросла приблизно на одну п’яту стандартного відхилення за рік до пандемії COVID-19.

Навчальні досягнення за навчальний рік, як правило, більші в учнівства з країн та економік з високим рівнем доходу порівняно з учнівством з країн та економік із середнім рівнем доходу.

Результати оцінювання із читання окремих країн та економік коливаються від менш ніж 10 балів в Албанії, Білорусі, Ізраїлі, Кореї та Китайського Тайбею до 25 балів або більше в Австрії, Коста-Ріці, Естонії, Німеччині, Люксембургу, Шотландії (Великобританія), Словацькій Республіці, Швейцарії та Великобританії (крім Шотландії).

Різниця в середньому показнику із читання PISA між Естонією (523 бали) та Німеччиною (498 балів) приблизно еквівалентна учнівським досягненням у навчанні за рік у цих країнах

Підтримай проєкт №46

На конкурс, який оголосила Тернопільська міська територіальна громада, від Західноукраїнського національного університету був поданий на розгляд у категорію « Естетичне облаштування міста» проєкт благоустрою пішохідної зони на вулиці Львівській.Голосуй, не залишайся осторонь!

Реалізація проєкту передбачає благоустрій пішохідної зони на вулиці Львівській та обладнання її екологічними парковими лавочками з сонячною батареєю, бездротовою зарядкою для телефонів Qi, USB, Wi-Fi, LED підсвіткою; системами освітлення і відеоспостереження. Це сприятиме покращенню її естетичного вигляду, функціональності, використанню в навчальних цілях загальнодоступного озелененого освітньо-відпочинкового простору та підвищить безпеку пішоходів.

https://youtu.be/wTZKm15Zh70

ЗУНУ інтегрувався з єдиним порталом державних послуг – Дія

Західноукраїнський національний університет став одним із перших закладів вищої освіти, який здійснив інтеграцію із єдиним порталом державних послуг – ДіяТепер абітурієнтам, студентам, випускникам, працівникам класичного університету Тернополя не обов’язково використовувати паперові та пластикові оригінали документів, для того, щоб подати їх у приймальну комісію ЗУНУ чи звернутися у навчально-науковий центр з організації освітнього процесу. Детальніше читати за посиланням:

https://www.wunu.edu.ua/news/20905-zunu-ntegruvavsja-z-yedinim-portalom-derzhavnih-poslug-dja.html?fbclid=IwAR1XosYEhNERBpLFbbRcJ7-vKMW-L9sEu1Oc8e9wjkxLBFhz24a7R1kaUSw

HACKATHON

18-19 вересня у Тернополі відбудеться хакатон – івент від Молодіжного центру у партнерстві із навчально-науковим інститутом «Тернопільська бізнес-школа» Західноукраїнського національного університету.

Це 24 години командної роботи, знакові зустрічі, знайомства, навчальні кейси, активності,  можливість придумати рішення для реальних викликів в сфері іт, маркетингу, а також у державному секторі та бiзнесi,  подарунки від наших партнерів, i головний приз -5000 гривень.

Тобі потрібно:

  • зібрати команду до 5 осіб;
  • заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/k1nYYD5WQkVuK7EH9 ;
  • прийти на місце події 18 вересня.

Поспіши, щоб не пропустити круту можливість позмагатися і втілити свої ідеї у реальність.

Науково-практична конференція КБКІТ-2021

Проведена науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «КІБЕРБЕЗПЕКА ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ » (КБКІТ2021) за підтримки компанії «APIKO» спільно з Хмельницьким національним університетом та Одеським національним політехнічним університетом. Робота конференції проходила з 19 по 21 серпня 2021 року за наступними секціями:

СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ КІБЕРБЕЗПЕКИ

БЕЗПЕКА ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ

КРИПТОГРАФІЧНІ МЕТОДИ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КОМП’ЮТЕРНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ