Підтримай проєкт №46
На конкурс, який оголосила Тернопільська міська територіальна громада, від Західноукраїнського національного університету був поданий на розгляд у категорію « Естетичне облаштування міста» проєкт благоустрою пішохідної зони на вулиці Львівській.Голосуй, не залишайся осторонь!
![](http://scs.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/46.png)
Реалізація проєкту передбачає благоустрій пішохідної зони на вулиці Львівській та обладнання її екологічними парковими лавочками з сонячною батареєю, бездротовою зарядкою для телефонів Qi, USB, Wi-Fi, LED підсвіткою; системами освітлення і відеоспостереження. Це сприятиме покращенню її естетичного вигляду, функціональності, використанню в навчальних цілях загальнодоступного озелененого освітньо-відпочинкового простору та підвищить безпеку пішоходів.