Шановні студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному опитування, спрямованому на визначення Вашого поточного соціально-психологічного самопочуття, шляхів подолання студентами проблемних ситуацій. Результати анкетування будуть представлені лише в узагальненому вигляді.
Дякуємо за ваші щирі відповіді.


Шановні студенти, просимо Вас взяти участь в опитуванні на тему: Ставлення студентів до результатів практики за освітньою програмою 151 — Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Уважно прочитайте запитання та запропоновані варіанти відповідей на них і позначте ті, котрі найбільше збігаються з Вашою думкою, або ж запишіть власне альтернативне твердження у відведеному для цього місці. Анкета анонімна, усі результати будуть використані виключно в узагальненому вигляді.


ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас до участі в опитуванні, спрямованому на з’ясування  рівня задоволеності організацією освітнього процесу в Університеті. Уважно прочитайте запитання та запропоновані варіанти відповідей на них і позначте ті, котрі найбільше збігаються з Вашою думкою, або ж запишіть власне альтернативне твердження у відведеному для цього місці.

Анкета анонімна. Отримані результати будуть використані виключно в узагальненому вигляді.


ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!
Запрошуємо Вас до участі в опитуванні щодо питань дотримання етичних норм поведінки в ЗУНУ. Анкетування є анонімним, результати будуть представлені лише в узагальненому вигляді.