Вітаємо факультет комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ з 25-річчям!

День народження – це тепле, радісне та щире свято, яке збирає разом найдорожчих людей. Саме так відзначали 25-річчя від дня заснування викладачі, студенти, працівники та гості факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ. Свято стало чудовою нагодою підсумувати досягнення та поглянути з оптимізмом у майбутнє.

27 жовтня тривали урочистості з нагоди Дня народження ФКІТ. Від імені ректора ТНЕУ винуватців свята привітав проректор з наукової роботи Зеновій-Михайло Васильович Задорожний. Зі щирими словами подяки за наполегливу працю та найкращими побажаннями до колег і студентів звернувся декан факультету Микола Петрович Дивак.

Вітання линули й від багаторічних та надійних партнерів факультету, студентів, колег з інших закладів вищої освіти.

З нагоди свята відбулося нагородження викладачів і студентів ФКІТ подяками і подарунками, а мистецькі вітання звучали від творчої молоді факультету й університету.