Я розпочав працювати навчаючись на 3 курсі

Юрій Матіїшин

Всім привіт. Мене звати Юрій.
Я закінчив кафедру СКС у 2014 та 2015 році. Спочатку я закінчив бакалаврат, після якого успішно завершив навчання у магістратурі. За роки навчання в університеті , перш за все, познайомився із багатьма цікавими людьми, із одногрупниками, друзями, з якими продовжую спілкуватися і також отримав ґрунтовні знання в  різних напрямках. Адже ми розглядали і навики роботи по Web-розробці , і декілька мов програмування і якраз спеціалізовані системи. Під час навчання мені більше подобався Web напрямок і якраз з ним я вирішив поєднати свою майбутню роботу.
Розпочав працювати ще на 3 курсі, проте більш професійніше все якраз після випуску. Я долучився до компанії «Apoko» у якій ми зараз працюємо на JavaScript технологіях з фрейморком React, React  Native. В поточній компанії я працюю більше 5 років.

Рекомендую всім вступати на технічні спеціальності , адже якщо обрати ринок Тернополя, по роботі якраз ІТ-сфера дозволяє увійти в цей напрямок і мати по-перше цікаву роботу і хорошу винагороду за це.

Юрій Матіїшин