Запрошуємо взяти участь у опитуванні!

Шановні роботодавці!

Просимо Вас взяти участь в опитуванні щодо рівня задоволеності організацією освітнього процесу в Західноукраїнському національному університеті, змісту освітньо-професійної програми 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інформаційні технології. Уважно прочитайте запитання та запропоновані варіанти відповідей на них і позначте ті, котрі найбільше відповідають Вашій думці.

Анкета анонімна. Отримані результати опитування будуть використані в узагальненому вигляді. АНКЕТА

Анкета для викладачів

Шановні добродії!

Просимо Вас взяти участь в опитуванні науково-педагогічних працівників. Уважно прочитайте запитання та запропоновані варіанти відповідей на них і позначте ті, котрі найбільше відповідають Вашій думці.

Анкета анонімна. Отримані результати опитування будуть використані в узагальненому вигляді.

Розпочали роботу зимові ІТ-школи

До уваги старшокласників!
Запрошуємо зареєструватися в IТ-школі «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

IТ-школа «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» знайомить учасників з сучасними мовами програмування апаратних пристроїв, основами робототехніки, та управлінням систем.
Навчання у зимовій школі відбуватиметься під керівництвом викладачів кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем ЗУНУ. Заняття в школі будуть відбуватися у період зимових канікул.

У результаті навчання Ви розробите проєкт, який буде представлено на фінальному етапі ІТ-форуму. Переможці фінального етапу отримають цінні призи від ІТ-компаній та можливість презентувати свою роботу на міжнародному рівні у рамках науково-технічної конференції.

Участь у зимовій школі «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» безкоштовна і є першим кроком для навчання на ІТ-спеціальності 151 — Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, студенти якої успішно працевлаштовуються.

Стань студентом факультету комп’ютерних інформаційних технологій класичного університету Тернополя, з нами ти досягнеш успіху!

Відбувся ІІІ західноукраїнський форум ІТ-перспектива

ІТ-ПЕРСПЕКТИВА 2020 — можливість учням безкоштовно навчатись в ІТ-школі, презентувати свій проєкт за кордоном, а в майбутньому стати студентом ЗУНУ та паралельно працевлаштуватись в компанії м. Тернополя

Під час ІІІ західноукраїнського форуму майбутні абітурієнти дізнались про умови вступної кампанії 2021, ІТ спеціальності, представлені на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ та відгуки студентів про навчання та дозвілля.

На ІТ-форумі продемонстровані пиклади успішних проєктів, що виконувалися учасниками ІТ-шкіл, які проходили навчання у попередніх роках.

До уваги випускниківОС «магістр» 2020 р.

У зв’язку із внесенням часткових змін до графіку організації навчального процесу у 2020/2021 н.р. повідомляємо:
попередній захист випускних кваліфікаційних робіт відбудеться 01.12.2020 в аудиторії 6206, початок о 10:00.

попередній захист випускних кваліфікаційних робіт відбудеться 01.12.2020 а. 6206. Початок о 10:00.

На випускову кафедру необхідно представити:
— випускну кваліфікаційну роботу (кінцевий варіант у паперовому та електронному вигляді);
— довідку про результати перевірки роботи на унікальність (зразок довідки наведений нижче);
— копії двох публікацій в галузі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій .

Під час попереднього захисту Ви отримаєте титульний аркуш випускної кваліфікаційної роботи встановленого взірця.

Запрошуємо на ІІІ Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива»

Запрошуємо учнівську молодь взяти участь у ІІІ Західноукраїнському форумі «ІТ-перспектива» (онлайн)14 листопада 2020 року о 10.00 год. розпочнеться ІІІ Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива» (онлайн: ID zoom meeting 977 9557 6849),

https://zoom.us/…/tJMqfuytqT0iHt2OlF2VxWCM1A4mSKPxGxmR.

До участі запрошується учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Організатори заходу – факультет комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ та Тернопільський ІТ Кластер.
Метою форуму є популяризація сучасних інформаційних технологій; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді у галузі інформаційних технологій; створення умов для навчання за ІТ-спеціальностями з паралельним працевлаштуванням в ІТ-компанії.

У програмі зустрічі передбачено:
– презентація ІТ-компаній;
– досвід підготовки ІТ-спеціалістів на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій спільно з ІТ-компаніями;
– важливі кроки до здобуття ІТ–освіти;
– схема досягнення успіху;
– презентація зимових ІТ-шкіл факультету комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ.
Під час презентації ІТ-шкіл буде проводитись реєстрація та зарахування на навчання у зимові ІТ школи факультету.

Навчання в школах дозволить виконувати роботи над проектами з грантовою підтримкою та прийняти участь у міжнародній конференції ACIT’2021 м.Деггендорф, Німеччина за фінансової підтримки організаторів.
Детальну інформацію про захід можна дізнатися за телефоном (0352) 52-46-43 або написавши на електронну адресу mdy@wunu.edu.ua

Форум організовується за підтримки Тернопільської міської ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Асоціації фахівців комп’ютерних інформаційних технологій, Організаторів IEEE 11th International Conference on Advanced Computer Information Technologies. Для участі в заході, зареєструйтесь:


Запрошуємо студентів прийняти участь у опитуванні!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас до участі в опитуванні, спрямованому на з’ясування  рівня задоволеності організацією освітнього процесу, визначення соціально-психологічної атмосфери, шляхів подолання проблемних ситуацій та ін. в Університеті.


Анкетування є анонімним. Результати анкетування будуть представлені лише в узагальненому вигляді. Дякуємо за ваші щирі відповіді.

Приймальна комісія ЗУНУ

Цього тижня розпочинається онлайн-марафон Західноукраїнський національний університет «Educational Marathon 2021».
Ви зможете дізнатися про освітні програми навчально-наукових інститутів та факультетів класичного університету Тернополя та почути про основні аспекти вступу у 2021 році! Ми чекаємо на тебе!
Західноукраїнський національний університет — класика сьогодні!
WUNU — Classic just Now!